Naprzód

Usługi

Kompleksowa obsługa nieruchomości

Usługi zintegrowane

Świadczymy usługi w siedzibach firm i ich oddziałach na terenie całej Polski, zarówno w zakresie budynków biurowych, hal produkcyjnych, magazynów, jak i terenów zewnętrznych przynależnych do firmy. Tak zintegrowane usługi pozwalają naszym kontrahentom na optymalizację kosztów związanych z outsourcingiem i lepszy nadzór nad powierzonymi zadaniami.

Usługi elastycznie dostosowujemy do oczekiwań i wymagań naszych Klientów, zdając sobie sprawę, że często wymaga tego specyfika pracy każdego z nich. Zapewniamy wykwalifikowany personel posiadający duże doświadczenie i stale podnoszący swoje umiejętności, odpowiednią organizację pracy dostosowaną do specyfiki potrzeb Klienta, odpowiednio dobrane technologie umożliwiające prawidłowe wykonanie pracy, kontrolę jakości pracy oraz sprawny przepływ informacji pozwalający na szybkie eliminowanie ewentualnych  nieprawidłowości.

Obsługujemy szpitale i kliniki na terenie całej Polski w bardzo szerokim zakresie usług: m.in. dbamy o ich czystość przy pomocy specjalistycznych technologii i materiałów, sprawujemy kontrolę nad konserwacją urządzeń ogólnie dostępnych, zapewniamy wyżywienie dla pacjentów.

Zapraszamy do współpracy: 42 209 31 98