Naprzód

Usługi

Kompleksowa obsługa nieruchomości

Catering

Od blisko 10 lat, jako lider w żywieniu zbiorowym, największą wagę przykładamy do dopasowania naszej oferty do oczekiwań i potrzeb Klientów. Posiadany potencjał organizacyjny, finansowy oraz szeroki zasięg działania, pozwala nam zaproponować rozwiązania efektywne, innowacyjne, odpowiadające najwyższym standardom i trendom.

Dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie wieloletniej współpracy z naszymi Klientami, mamy przekonanie, że jakość oferowanych posiłków zależy od odpowiednio dobranego systemu dystrybucji.
W zależności od potrzeb i oczekiwań szpitala na podstawie dokładnej analizy obiektu (rozkładu topograficznego szpitala, układu ciągów komunikacyjnych, oferujemy dwa podstawowe systemy dystrybucji

  • System indywidualny (tacowy)
  • System zbiorczy, z wykorzystaniem wózków multigenowych.

Dlaczego my?

Profesjonalna kadra – 60 naszych dietetyków codziennie jest w kontakcie z dietetykami szpitalnymi ustalając diety. Zespół Dietetyki Centralnej zarządzany prze Głównego dietetyka tworzy optymalne diety, których celem jest wspieranie procesu leczenia pacjenta przy jednoczesnym wykorzystaniu na bieżąco informacji z rynku nt. dostępnych produktów oraz ich cen. Dział Zakupów codziennie monitoruje ceny produktów, aby dostarczyć do naszych kuchni, najlepszy towar, przy ustalonych z klientem poziomach cen.

Nowoczesne systemy dystrybucji posiłków: w ciągu ostatnich kilku lat odwiedziliśmy kuchnie i szpitale w większości wysokorozwiniętych krajów na całym świecie, aby móc proponować rozwiązania, dzięki którym wraz z podnoszeniem jakości, możemy utrzymać konkurencyjną cenę usług cateringowych, szczególnie w szeroko rozumianej służbie zdrowia. Współpracujemy z technologami i specjalistami, odpowiedzialnymi za wdrożenia w kilku krajach europejskich. Proponujemy rozwiązania, po konsultacjach ze specjalistami, pracującymi dla czołowych producentów sprzętu gastronomicznego na świecie. Możesz nam zaufać, że istnieje sposób rozwiązania konkretnej sytuacji – my go znajdziemy i wdrożymy w sposób profesjonalny i skrojony dla Ciebie.

Systemy informatyczne – Korzystamy z zaawansowanego, dostosowanego specjalnie dla nas programu informatycznego, dzięki któremu możemy w sposób profesjonalny zarządzać procesami: magazynowania, dietetyki, planowania produkcji, konfekcjonowania i dystrybucji. Personel szpitala może składać informacje o stanach osobowych oraz zapotrzebowaniu na diety przez przyjazny i łatwy w obsłudze system on-line.

Etyka – Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który kładzie silny nacisk na legalność zatrudnienia. Nasze zaangażowanie w pracy z ludźmi często wykracza poza zadania zawodowe. W naszych zespołach pracują osoby w różnym wieku, osoby szukające możliwości pracy w niepełnym wymiarze, osoby z różnym stopniem niepełnosprawności oraz cudzoziemcy.

Ekologia – Specjalizujemy się w rozwiązaniach redukujących odpady organiczne w zakładach zbiorowego żywienia. Za pomocą zastosowanych urządzeń jesteśmy w stanie zredukować objętość odpadów o 70%. Używane technologie, które są pionierskie na rynku polskim i najbardziej zaawansowane w Europie, pozwalają na całościowe przetworzenie odpadów za pomocą biofermentacji. Stosujemy również rozwiązania fotowoltaiczne, które bezpośrednio wpływają na ekologię pomagając pozyskać ok. 40% energii.

Zapraszamy do współpracy: 42 209 31 98